G1
1. Waldemar Gnatowsky - 2. Michał Pawlas 6-2, 6-7, 10-3
3. Kuba Grodecki - 4. Łukasz Pękala 4-6, 4-6
5. Krzysztof Marek - 6. Paweł Kołata 6-1, 6-0
5. Krzysztof Marek - 7. Zuzia Kosowska 3-6, 6-2, 10-7
6. Paweł Kołata - 7. Zuzia Kosowska 7-5, 6-4
8. Krzysztof Ramenda
9. Mikołaj Zagórski - 10. Adrian Duraj 0-6, 3-6
11.Tomasz Waller - 12. Piotr Ligus 7-6, 6-2
13. Kamil Sak - 14. Zbyszek Sas Jaworski 2-6, 1-6
15. Arek Zolich - 16. Janusz Chmurski 7-6 v.o A.Z
G2
17. Marek Dziech - 18. Robert Król 3-6, 4-6
19. Andrzej Wróbel - 20. Bartłomiej Wadoń 4-6, 3-6
21. Krzysztof Skowroński - 22. Janusz Harat 4-6, 6-3, 5-7
23. Jacek Gizicki - 24. Zbigniew Bizoń 2-6, 4-6
25. Marek Bury - 26. Krzysztof Kołaczek 6-0, 6-0 v.o
27. Michał Górny - 28. Łukasz Rakszawski 1-6, 3-6
29. Maciek Dusik - 30. Sławomir Łabyś 6-4, 4-6, 8-10
31. Roman Pawlas - 32. Wiesław Nowak-Beskidzki 4-6, 2-6
G3
33. Maciej Kondziołka - 34. Bartłomiej Zgudziak 7-6, 4-6, 9-11
35. Mateusz Król - 36. Kornel Warwas 3-6, 3-6
37. Karolina Zakrzewska - 38. Piotr Ceglarz 6-2, 6-3
39. Zbigniew Żołnierski - 40. Przemysław Szkucik 3-6, 3-6
41. Wojciech Niemczyk - 42. Marek Peterek 6-0, 6-2
41. Wojciech Niemczyk - 43. Marek Seredyński 6-7, 6-1, 9-11
42. Marek Peterek - 43. Marek Seredyński 0-6, 1-6
44. Andrzej Stachnicki
45. Mirosław Gleńdek - 46. Paweł Żabiński 2-6, 6-3, 10-6
45. Mirosław Gleńdek - 47. Radek Podyma 6-2, 6-2
47. Radek Podyma - 46. Paweł Żabiński 4-6, 2-6
48. Marek Imielski
G4
49. Marek Papierniak - 50. Jacek Płonka 2-6, 1-6
51. Jerzy Ryś - 52. Roman Burgiel 6-1, 6-3
53. Jacek Zontek - 54. Jacek Salamon 6-3, 6-3
55. Władek Siwek - 56. Zbigniew Machalica 0-6, 3-6
57. Wojtek Borowiec - 58. Mariusz Nowak 4-6, 7-6, 5-10
59. Rafał Kluba - 60. Irek Skrzypek
61. Mariusz Fijak - 62. Bogdan Szymala 2-6, 2-6
63. Paweł Nikiel - 64. Przemek Olejczyk 3-6, 0-6
G5
65. Michał Malina - 66. Artur Wójcik 1-6, 4-6
65. Michał Malina - 67. Olek Ciudziński 6-2, 7-5
66. Artur Wójcik - 67. Olek Ciudziński 6-1, 6-2
68. Mirosław Sadowski
69. Zbigniew Banaś - 70. Zbyszek Piech 1-6, 2-6
71. Marek Gałuszka - 72. Kondrad Jóźwik 6-1, 6-3
73. Basia Baczewska - 74. Bogdan Święczyk 3-6, 6-7
75. Jarek Piróg - 76. Wojciech Szwakopf 6-0, 6-0 v.o
77. Łukasz Markowicz - 78. Jadwiga Gołda 6-1, 6-4
79. Basia Gajczak-Warwas - 80. Michał Król 7-6, 6-2
G6
81. Konrad Dybek - 82. Marek Suczyk 5-7, 7-5, 10-6
83. Dawid Kubica - 84. Jacek Gasidło 5-7, 0-6
85. Jasiek Bubel - 86. Paweł Plata 3-6, 5-7
87. Tadeusz Koza - 88. Ania Łuba 6-3, 6-3
89. Krzysztof Miczek - 90. Adam Bubel 1-6, 3-6
91. Aleksander Nowak - 92. Bogdan Morawski 3-6, 3-6
93. Kazimierz Schramel - 94. Magdalena Mielnik 2-6, 6-4, 6-10
93. Kazimierz Schramel - 95. Michał Kubica 6-7, 6-4, 6-1
94. Magdalena Mielnik - 95. Michał Kubica 6-2, 6-1
96. Artur Puczkowski
G7
97. Julita Solecka - 98. Łukasz Gawlas 1-6, 0-6
99. Michał Borowiec - 100. Karolina Kocięcka 6-0, 6-2
101. Wojtek Solecki - 102. Sebastian Tyrlik 6-4, 6-0
103. Basia Szostok - 104. Paweł Wąchała 2-6, 1-6
105. Jarek Herma - 106. Iza Pawlus 6-0, 6-3
107. Michał Jasiński - 108. Marzena Dubas 1-6, 3-6
109. Szymon Raczyński - 110. Sebastian Polok 0-6, 6-1, 2-6
111. Gabrysia Paluch - 112. Dorota Radecka 6-1, 6-1