G1
1. Waldemar Gnatowsky - 4. Adrian Duraj 3-6, 6-4, 8-10
2. Krzysztof Marek - 3. Michał Pawlas 6-0, 2-6, 10-8
5. Paweł Kołata - 8. Mikołaj Zagórski 3-6, 6-4, 8-10
6. Łukasz Pękala - 7. Zbyszek Sas Jaworski 6-7, 6-2, 8-10
9. Zuzia Kosowska - 10. Robert Król
9. Zuzia Kosowska - 11. Kuba Grodecki
10. Robert Król - 11. Kuba Grodecki 1-6, 1-6
12. Kamil Sak
13. Janusz Harat - 16. Krzysztof Ramenda 7-5, 6-2
14. Tomasz Waller - 15. Marek Dziech 5-7, 3-6
G2
17. Marek Bury - 20. Piotr Ligus 2-6, 1-6
18. Arek Zolich - 19. Krzysztof Skowroński 6-4, 6-2
21. Sławomir Łabyś - 24. Janusz Chmurski 7-5, 0-6, 10-8
22. Bartłomiej Wadoń - 23. Krzysztof Kołaczek 6-2, 6-3
25. Bartłomiej Zgudziak - 26. Zbigniew Bizoń
25. Bartłomiej Zgudziak - 27. Maciek Dusik
26. Zbigniew Bizoń - 27. Maciek Dusik 2-6, 6-1, 5-10
8. Andrzej Wróbel
29. Karolina Zakrzewska - 32. Jacek Gizicki 7-5, 6-4
30. Łukasz Rakszawski - 31. Maciej Kondziołka 3-6, 6-4, 10-6
G3
33. Marek Seredyński - 36. Michał Górny 3-6, 1-6
34. Wiesław Nowak-Beskidzki - 35. Piotr Ceglarz 5-7, 6-4, 4-10
37. Mirosław Gleńdek - 38. Kornel Warwas
37. Mirosław Gleńdek - 39. Wojciech Niemczyk
38. Kornel Warwas - 39. Wojciech Niemczyk 2-6, 4-6
40. Roman Pawlas
41. Jacek Płonka - 44. Mateusz Król 6-2, 6-4
42. Przemysław Szkucik - 43. Paweł Żabiński 6-7, 6-3, 10-4
45. Jacek Zontek - 46. Marek Peterek
45. Jacek Zontek - 47. Marek Papierniak
46. Marek Peterek - 47. Marek Papierniak
48. Zbigniew Żołnierski
G4
49. Mariusz Nowak - 50. Radek Podyma
49. Mariusz Nowak - 51. Jacek Salamon
50. Radek Podyma - 51. Jacek Salamon 6-0, 3-6, 10-7
52. Andrzej Stachnicki
53. Bogdan Szymala - 56. Artur Wójcik 5-7, 4-6
54. Jerzy Ryś - 55. Wojtek Borowiec 3-6, 6-0, 10-5
57. Zbigniew Machalica - 58. Mariusz Fijak
57. Zbigniew Machalica - 59. Wiktoria Bijałd
58. Mariusz Fijak - 59. Wiktoria Bijałd 7-6, 6-2
60. Roman Burgiel
61. Zbyszek Piech - 64. Władek Siwek 6-3, 6-4
62. Rafał Kluba - 63. Michał Malina 6-3, 6-1
G5
65. Bogdan Święczyk - 68. Irek Skrzypek 2-6, 1-6
66. Przemek Olejczyk - 67. Zbigniew Banaś 6-3, 6-4
69. Olek Ciudziński - 70. Basia Baczewska 3-6,6-2, 3-6
69. Olek Ciudziński - 71. Paweł Nikiel
70. Basia Baczewska - 71. Paweł Nikiel
72. Łukasz Markowicz
73. Kondrad Dybek - 74. Marek Gałuszka 2-6, 2-6
73. Kondrad Dybek - - 75. Jadwiga Gołda
74. Marek Gałuszka - 75. Jadwiga Gołda 6-0, 6-0
76. Mirosław Sadowski
77. Paweł Plata - 80. Kondrad Jóźwik 6-1, 6-3
78. Jarek Piróg - 79. Marek Suczyk 3-6, 6-1, 7-10
G6
81. Adam Bubel - 82. Basia Gajczak-Warwas 6-3, 6-4
81. Adam Bubel - 83. Jasiek Bubel
82. Basia Gajczak-Warwas - 83. Jasiek Bubel
84. Wojciech Szwakopf
85. Magdalena Mielnik - 88. Michał Król 1-6, 2-6
86. Jacek Gasidło - 87. Krzysztof Miczek 6-1, 6-2
89. Łukasz Gawlas - 92. Dawid Kubica 1-6, 6-7
90. Tadeusz Koza - 91. Kazimierz Schramel 7-5, 4-6, 10-12
93. Wojtek Solecki - 96. Ania Łuba 6-2, 6-1
94. Bogdan Morawski - 95. Julita Solecka 6-3, 6-3
G7
97. Jarek Herma - 100. Aleksander Nowak 2-6, 3-6
98. Michał Kubica - 99. Sebastian Tyrlik 6-2, 6-3
101. Sebastian Polok - 104. Artur Puczkowski 4-6, 4-6
102. Michał Borowiec - 103. Iza Pawlus 6-4, 6-4
105. Paweł Wąchała - 108. Karolina Kocięcka 2-6, 5-7
106. Szymon Raczyński - 107. Marzena Dubas 1-6, 4-6
109. Michał Jasiński - 110. Gabrysia Paluch
109. Michał Jasiński - 111. Basia Szostok
110. Gabrysia Paluch - 111. Basia Szostok 4-6, 5-7
112. Dorota Radecka