Grupa 1 1-16
1. Łukasz Pękala - 4. Marek Dziech 6-1, 6-1
2. Adrian Duraj - 3. Waldek Gnatowsky 4-6, 3-6
5. Sławek Łabyś - 8. Krzysztof Skowroński 6-3, 2-6, 2-6
6. Marek Bury - 7. Zbyszek Bizoń 6-4, 6-1
9. Arek Zolich - 12. Marcin Pękala 4-6, 5-7
10. Marek Seredyński - 11. Paweł Kołata 6-2 6-7(2), 2-10
13. Tomek Hałas - 16. Bartek Zgudziak 2-6, 6-4, 10-7
14. Bartek Wadoń - 15. Tomek Waller 0-6, 3-6
Grupa 2 17 - 32
17. Krzysztof Miczek - 20. Marek Muszyński 7-6(2), 6-4
18. Artur Paw - 19. Robert Król 6-2, 6-2
21. Przemek Szkucik - 24. Jarek Zahajkiewicz 5-7, 3-6
22. Krystian Toczek - 23. Maciek Dusik 3-6, 3-6
25. Konrad Jóźwik - 28. Przemek Olejczyk 6-2, 6-4
26. Wojciech Borowiec - 27. Olek Nowak 4-6, 1-6
29. Jacek Salomon - 32. Mirosław Sadowski 0-6, 3-6
30. Jacek Zontek - 31. Paweł Plata 6-2, 6-1
Grupa 3 33 - 48
33. Łukasz Mateja - 36. Krzysztof Kołaczek 6-4, 7-5
34. Wojciech Kosowski - 35. Marek Papierniak 6-4, 7-5
37. Krzysztof Franek - 40. Kasia Klimczak 4-6, 2-6
38. Marek Suczyk - 39. Krzysztof Ramenda 4-6, 6-2, 4-10
41. Inga Tomala - 44. Roman Pawlas 4-6, 2-6
42. Zbigniew Banaś - 43. Wojtek Wieczorek 7-6(4), 6-2
(Ta trójka termin - 30 październik - 26 listopad)
45. Michał Łapuć - 46. Paweł Lewandowicz
45. Michał Łapuć - 47. Grzegorz Słota 2-6, 3-6
46. Paweł Lewandowicz - 47. Grzegorz Słota 1-6, 6-3, 10-8
48.Bogdan Szymala
Grupa 4 49 - 64
(Ta trójka termin - 30 październik - 26 listopad)
49. Jarek Herma - 50. Izabela Czubińska
49. Jarek Herma - 51. Tomasz Paszek 4-6, 6-2, 5-10
50. Izabela Czubińska - 51. Tomasz Paszek
52. Jerzy Ryś
(Ta trójka termin - 30 październik - 26 listopad)
53. Paweł Szarlej - 56. Artur Puczkowski 3-6, 5-5
53. Paweł Szarlej - 54. Michał Malina
54. Michał Malina - 56. Artur Puczkowski
55. Staszek Wranik
57. Krzysztof Czak - 60. Bogdan Morawski 1-6, 2-6
58. Halina Filipczak - 59. Adam Bubel 3-6, 6-3, 6-10
(Ta trójka termin - 30 październik - 26 listopad)
61. Marzena Dubas - 62. Filip Jasiczek 3-6, 1-6
61. Marzena Dubas - 63. Paweł Pal 6-0, 6-0 v.o
62. Filip Jasiczek - 63. Paweł Pal 6-4, 6-0
64. Piotr Toczek
Grupa 5 65 - 73
(Ta trójka termin - 30 październik - 26 listopad)
65. Paweł Habdas - 68. Aśka Buchta 4-6, 6-3, 10-8
65. Paweł Habdas - 66. Rafał Michalski 2-6, 6-2, 0-6
66. Rafał Michalski - 68. Aśka Buchta
67. Judyta Wis
(Ta trójka termin - 30 październik - 26 listopad)
69. Wanda Pękala - 70. Ola Brenkus 3-6, 4-6
69. Wanda Pękala - 71. Eryk Piszczałka
70. Ola Brenkus - 71. Eryk Piszczałka
72. Magda Młynarczyk
Pauza:
24. Piotr Gawlas, 32, Sławek Krajewski, 44. Mariusz Nowak, 47. Jarek Piróg, 56 Szymon Raczyński, 58. Ziemowit Morski, 61. Ania Łuba