grupa 1 1-8
1. Łukasz Pękala - 2. Waldek Gnatowsky 7-6(5), 7-5
3. Marcin Pękala - 4. Adrian Duraj 6-2, 7-5
5. Arek Zolich - 6. Marek Dziech 6-4, 4-6, 3-2 v.o M.D
7. Bartek Wadoń - 8. Zbigniew Bizoń 4-6, 1-6
grupa 2 9-16
9. Marek Bury - 10. Dawid Stolarski 6-0, 6-0 v.o
11. Krzysztof Miczek - 12. Sławek Łabyś 2-6, 5-7
13. Wiktoria Bijałd - 14. Kasia Klimczak 6-1, 6-0
15. Piotr Gawlas - 16. Marek Seredyński 7-6(4), 6-4
grupa 3 17-24
17. Tomek Waller - 18. Przemek Szkucik 6-2, 6-2
19. Janusz Harat - 20. Rafał Ratajczak 6-0, 6-0 v.o
21. Tomek Hałas - 22. Maciek Dusik 6-1, 6-0
23. Krzysztof Kubień - 24. Konrad Jóźwik 3-6, 5-7
grupa 4 25-32
25. Wojciech Borowiec - 26. Bartek Zgudziak 3-6, 2-6
27. Jacek Zontek - 28. Marek Muszyński 6-3, 4-6, 6-2
29. Olek Nowak - 30. Magda Niemiec 6-7(5), 6-4, 3-10
31. Michał Borowiec - 32. Przemek Olejczyk 2-6, 3-6
grupa 5 33-40
33. Krzysztof Kołaczek - 35. Mirosław Sadowski 6-3, 6-4
33. Krzysztof Kołaczek - 34. Zbigniew Banaś 2-6, 6-3, 6-3
34. Zbigniew Banaś - 35. Mirosław Sadowski 6-3, 2-6, 6-1
36. Jerzy Ryś
37. Kuba Toczek - 38. Konrad Dybek 6-0, 4-6, 6-4
39. Łukasz Mateja - 40. Sławomir Zeman 6-7(5), 3-6
grupa 6 41-48
41. Jarek Zahajkiewicz - 44. Tomasz Feruga 6-4, 6-4
41. Jarek Zahajkiewicz - 43. Jarek Piróg 6-4, 6-3
43. Jarek Piróg - 44. Tomasz Feruga 6-2, 6-3
42. Bogdan Szymala
45. Krzysztof Zając - 46. Roman Pawlas 6-2, 6-3
47. Marek Papierniak - 48. Paweł Plata 6-2, 4-6, 12-10
grupa 7 49-56
49. Beniamin Pach - 50. Staszek Mężyk 6-2, 6-0
51. Grzegorz Słota - 52. Irek Skrzypek 6-0, 6-0 v.o
53. Marek Suczyk - 54. Jacek Salomon 4-6, 2-6
55. Artur Puczkowski - 56. Bogdan Morawski 6-4, 7-5
grupa 8 57-64
57. Michał Malina - 58. Ziemowit Morski 0-6, 2-3
59. Adam Bubel. - 60. Mariusz Fijak 6-0, 6-0 v.o
61. Mariusz Nowak - 62. Izabela Czubińska 6-2, 6-2
63. Tara Sobańska - 64. Inga Tomala 0-6, 0-6 losowanie
grupa 9 65-72
65. Michał Łapuć - 66. Michał Kubica 6-1, 2-6, 11-9
67. Halina Filipczak - 68. Wojtek Solecki 2-6, 0-6
69. Tomasz Paszek - 70. Ania Łuba 6-2, 6-4
71. Wanda Pękala - 72. Aśka Suchoń 6-3, 7-5
73. Krzysztof Czak - 74. Teresa Korczak 6-0, 6-0
73. Krzysztof Czak - 75. Szymon Raczyński 6-7(4), 7-5, 10-3
74. Teresa Korczak - 75. Szymon Raczyński 0-6, 1-6
76. Maciek Szandecki - 77.Magda Młynarczyk 6-2, 6-2
76. Maciek Szandecki - 78. Staszek Wranik 7-6(4), 6-3
77.Magda Młynarczyk - 78. Staszek Wranik 0-6, 1-6
Pauza:
8. Dawid Machalica, 12. Piotr Ligus, 40. Piotr Hałas, 46.Krzysztof Franek, 56. Jarek Herma