Jestem zadowolony
Jestem zadowolony – Jestem bardzo zadowolony. Nie dość, że grałem w finałowej czwórce to półfinał miałem z faworytem Finałów – podsumował Marek Imielski. – Nie gram swojego najlepszego tenisa, ale się rozgrywam i będzie lepiej – mówił jego rywal. – Nie było do jednej bramki, graliśmy oszczędnie, szanując piłkę. Większość gemów było na przewagi – […]





