Archiwum wyników

runda 6

8 -21 lipiec

 Grupa 1 1-16

1.Kuba Grodecki – 2. Łukasz Pękala

3.Waldemar Gnatowsky – 4. Bartłomiej Zgudziak 6-1, 6-4

 

5.Marek Dziech – 6. Arek Zolich 7-6(1), 4-6, 8-10

7.Sławomir Łabyś – 8. Krzysztof Skowroński 3-6, 3-6

 

9.Zbyszek Bizoń – 10. Robert Król 6-1, 6-3

11.Krzysztof Kubień – 12. Michał Brzoska 6-4, 0-6, 9-11

Adrian Duraj

 

13.Maciek Dusik – 14. Wojtek Borowiec 7-5, 6-4

15.Marek Bury – 16. Paweł Lewandowicz 6-3, 7-5

 

Grupa 2 17-32

17.Bartek Wadoń – 18. Marek Seredyński 7-5, 7-6(5)

19.Maciek Kondziołka – 20. Konrad Jóźwik 6-3, 6-0

 

21.Krzysztof Miczek – 22. Sławomir Krajewski 1-6, 3-6

23.Jarosław Zahajkiewicz – 24. Krystian Toczek 6-1, 4-6, 11-13

Krzysztof Franek

 

25.Aleksander Nowak – 26. Paweł Plata 6-3, 2-6, 7-10

27.Wojtek Wieczorek – 28. Beniamin Pach 5-7, 3-6

 

29.Przemysław Szkucik – 30. Krzysztof Kołaczek 6-2, 6-1

31.Jacek Salamon – 32. Marek Muszyński 4-6, 2-6

 

Grupa 3 33- 48

33.Marek Suczyk – 34. Wojtek Kosowski 6-1, 6-4

35.Łukasz Mateja – 36. Mirek Sadowski 6-0, 6-0 v.o

 

37.Marek Gałuszka – 38. Mariusz Nowak 7-6(6), 4-6, 6-1

39.Mariusz Fijak – 40. Jurek Ryś 6-7(5), 4-6

 

41.Paweł Gleńdek – 42. Filip Jasiczek 6-0, 6-2

43.Tomek Paszek – 44.Marek Papierniak 6-2, 3-6, 11-13

 

45.Roman Pawlas – 46. Michał Malina 6-4, 6-2

47.Bogdan Morawski – 48. Jarek Piróg 4-6, 6-2, 10-4

 

Grupa 4 49-64

49.Wojtek Czajer – 50. Grzegorz Słota 6-4, 2-6, 10-7

51.Maciek Lipart – 52. Ola Brenkus

Robert Kocoł

 

53.Paweł Szarlej – 54.Piotr Szyma

55.Adam Bubel – 56. Iza Czubińska 6-4, 6-2

 

57.Artur Wójcik – 58. Szymon Raczyński 6-3, 4-6, 6-10

59.Marta Mrzygłód – 60. Eryk Piszczałka 6-4, 2-6, 7-10

 

61.Ignacy Kadłubicki – 62. Szymon Marzec

63.Asia Buchta – 64. Michał Łapuć 6-2, 4-6, 6-10

 

Grupa 5 65-80

65.Inga Tomala – 66. Zbyszek Piech

67.Rafał Michalski – 68. Krzysztof Czak 7-5, 7-5

 

69.Katarzyna Sikora – 70. Roman Pieczka 2-6, 0-6

71.Dariusz Ciecko – 72. Teresa Korczak 6-0, 6-2

 

73.Natalia Nowak – 74. Marzena Dubas 3-6, 0-6

73.Natalia Nowak – 75. Paskal Sikora 7-6(0), 4-6, 11-9

74.Marzena Dubas – 75. Paskal Sikora 7-5, 6-1

(ta trójka gra w terminie 23 czerwiec-21 lipiec)

 

76.Mirella Sikora – 77.Rafał Golus 6-4, 6-3

76.Mirella Sikora – 78. Grażyna Kohut 6-3, 4-6, 8-10

77.Rafał Golus  – 78. Grażyna Kohut 6-0, 6-0, v.o

(ta trójka gra w terminie 23 czerwiec-21 lipiec)

 

Pauza: 16. Piotr Gawlas, 19. Jacek Zontek, 30. Wiesiek Nowak-Beskidzki, 44. Bogdan Szymala 62. Ania Łuba, 64. Halina Filipczak 68. Paweł Machal, 74. Stanisław Wranik , 78.Judyta Wis