Po raz trzeci

Łukasz Pękala po raz trzeci z rzędu wygrał Halową Ligę Tenisa. Pokonał równie utytułowanego Waldka Gnatowskyego 6-4, 6-0. – w drugim secie po prostu zabrakło sił – podsumował Waldek. – W pierwszym secie to była rzeźnia. Grałem cały czas na zamęczenie rywala i się udało – skwitował Łukasz. Jego zwycięstwo nie było zaskoczeniem. Bilans jego meczy w sezonie zimowym wyniósł 13-1.

Dużym zaskoczeniem dla wielu była sukces Sławka Łabysia, który osiągnął półfinał. Pomimo że przegrał z późniejszym mistrzem 6-1, 6-0 to wynik nie oddaje przebiegu. Mecz trwał 1,5 godziny i wiele gemów grali panowie na przewagi które wykorzystał w końcu bardziej doświadczony.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom Ligi.

Letnia startuje od poniedziałku.

Półfinały

1.Łukasz Pękala – 5. Sławek Łabyś 6-1, 6-0

2. Waldek Gnatowsky – 6.Arek Zolich 6-4, 6-0

Finał

1.Łukasz Pękala – 2.Waldek Gnatowsky 6-4, 6-0

Zobacz również

Jednak jedynka

Jednak jedynka

Piotr Swatek – najwyżej rozstawiony w Finałach Halowych Mistrzostwach kategorii Plus 60 zdobył mistrzostwo sezonu 2023/2024.

Półfinały Plus 60

Półfinały Plus 60

Finałami Ligi Plus 60 kończymy halowe rozgrywki najstarszej kategorii. W półfinale nie było zaskoczeń. Wygrali najwyżej rozstawieni.

Pierwsze mecze

Pierwsze mecze

Trzy pierwsze mecze na zewnątrz były zacięte i pełna emocji. Dużą niespodziankę sprawił Maciek Dusik który pokonał Roberta Króla.