Profesjonalizm i doświadczenie

Tenis to sport dla każdego!

Korty tenisowe ,,OPEN” to kompleksowy obiekt sportowy, który daje możliwości treningu gry tenisa ziemnego w najlepszych warunkach. W naszym posiadaniu są 3 korty zewnętrze oraz 2 korty znajdując się na hali. Nasza oferta zawiera w sobie treningi indywidualne, grupowe zajęcia tenisa, szkółka gry dla najmłodszych oraz możliwość wynajęcia kortu. Stwarzamy, jak najlepsze warunki rozwoju dla każdej grupy wiekowej oraz różnych poziomów zaawansowania gry w tenisa ziemnego.

O nas

Całoroczny sportowy obiekt położony na granicy Bielska-Białej i Bystrej przy ul. Pod Piekłem 29 przy trasie na Szczyrk. Dysponuje oświetlonymi kortami tenisowymi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się domek klubowy z szatniami i zapleczem socjalnym. Z dużego zadaszonego tarasu, można obserwować grających. Obiekt jest otwarty od 6 rano do 23 wieczorem.

Zapisz się na trening

Szukasz indywidualnych lekcji gry w tenisa? W Korty OPEN możesz rozpocząć swoją naukę profesjonalnej gry, do której przygotują Cię wyszkoleni trenerzy.

Certyfikaty

Wśród kadry obiektu znajdują się wyłącznie doświadczeni trenerzy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe oraz umiejętności. Liczne certyfikaty oraz kursy potwierdzają ich doświadczenie, oraz zapewniają efektywną naukę dla osób na każdym poziomie. Nasi trenerzy posiadają zarówno wiedzę techniczną, jak i również praktyczne aspekty nauczania, wypracowane doświadczeniem. Co najbardziej wyróżnia nasz zespół? Zdecydowanie jest to cierpliwość, nauka poprzez zabawę i indywidualne podejście. Dzięki temu zdołaliśmy otrzymać liczne certyfikaty, które są potwierdzeniem naszych słów!

Rozpocznij swoją przygodę z zajęciami gry w tenisa ziemnego! Wybierz sport, który daje satysfakcję, przyjemność oraz dba o kondycję fizyczną. Razem z nami nauczysz się technik, taktyk oraz chwytów.

Treningi dla każdego

Treningi na korcie tenisowym zawsze dostosowane są do umiejętności, wieku oraz potrzeb gracza. Wszystkie ćwiczenia odbywają się pod czujnym okiem specjalistów, co pozwala na rozwój oraz zdobywanie nowych możliwości. W ofercie kortu znajdują się zarówno zajęcia dla dorosłych, jak i dzieci lub seniorów. Bierzemy również pod uwagę doświadczenie w grze, dlatego poziom jest dostosowany dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Nasi trenerzy podchodzą indywidualnie do każdego uczestnika zajęć. Na kortach odbywają się zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe oraz zawodnicze. Treningi dla dzieci w klubie prowadzone sią zgodnie z programem Tenis 10 zatwierdzonym przez PZT.

Wybierz rodzaj treningu, który Cię interesuje i poznaj szczegóły

Indywidualny

Grupowy

Zawodniczy

Dla nas liczy się Twój rozwój

Dołożymy wszelkich starań, aby wzbudzić w pasję, zaangażowanie oraz chęć samorozwoju w grze tenisa ziemnego. Dlatego właśnie nasze główne cele nastawione są na naszych klientów oraz podopiecznych!

  • Rozwój techniki gry, sprawności fizycznej oraz umiejętności graczy
  • Sprostanie wymaganiom nauczania naszych klientów
  • Zapewnienie dostępu do nowoczesnego sprzętu oraz infrastruktury sportowej
  • Opieka wykwalifikowanej kadry trenerów tenisa
  • Realizowanie zajęć dla dzieci zgodnie z programem Tenis 10

Chcesz nauczyć się grać w tenisa ziemnego?

Dołącz do nas i zapisz się na zajęcia indywidualne lub grupowe, prowadzone pod okiem profesjonalnego trenera. Przekonaj się, jak wzrosną Twoje umiejętności i sprawność fizyczna.