Aktualności, ogłoszenia, informacje o turniejach

Życzymy Wam satysfakcji z działań które podejmujecie, nieustającego optymizmu, pozytywnych i satysfakcjonujących relacji z wszystkimi których spotykacie, zdrowia i oczywiście - rosnącej formy tenisowej!

Korty tenisoweTenis Bielsko-Biała Bystra Szczyrk i okolicewięcej >>

• 2023-10-07 | Bielsko-Biała, Bystra, Szczyrk

Piotr po raz trzeci

Piotr Ceglarz po raz trzeci z rzędu wygrał Ligę Plus 60. W Finale pokonał Mariana Kudzię 6-2, 7-6(1)

Plus 60Tenis Bielsko-Biała Bystra SzczyrkWydarzenie sezonuwięcej >>

• 2023-09-27 | Bielsko-Biała, Bystra, Szczyrk

Mega postęp

Kuba Grodecki po raz trzeci z rzędu wygrał Amatorską Ligę Tenisa.

Amatorska Liga TenisaBielsko-Biała Bystra SzczyrkWydarzenie sezonuwięcej >>

• 2023-09-26 | Bielsko-Biała, Bystra, Szczyrk

Jedynka z dwójką

Rankingi czasem nie oddają rzeczywistości; ale nie w tym przypadku. Finał Amatorskiej Ligii Tenisa 2023 zagrają najwyżej rozstawieni.

Amatorska Liga TenisaBielsko-Biała Bystra SzczyrkKorty tenisowewięcej >>

• 2023-09-25 | Bielsko-Biała, Bystra, Szczyrk

Znamy Półfinalistów

Zakończyliśmy fazę grupową Finałów Ligii. O komplecie zadecydowały dwa mecze.

Tenis Bielsko-Biała Bystra Szczyrk i okoliceTurniej tenisaWydarzenie sezonuwięcej >>

• 2023-09-23 | Bielsko-Biała, Bystra, Szczyrk

Potrzebowałem zwycięstwa

- Potrzebowałem tego zwycięstwa - powiedział Waldek Gnatowski o niespodziewanym zwycięstwie nad Kubą Grodeckim.

• 2023-09-22 | Bielsko-Biała, Bystra, Szczyrk

Finały 2023

W najbliższy weekend odbędą się Finały Amatorskiej Ligi Tenisa. Jak zawsze weźmie w nich udział ośmiu najlepszych graczy sezonu.

• 2023-09-17 | Bielsko-Biała, Bystra, Szczyrk

Baraże do finałów Ligii

W najbliższy weekend rozegramy 19 Finały Amatorskiej Ligii Tenisa. O 8 miejsce rozgrywamy baraże. Walczy o nie czterech zawodników, którzy przez cały sezon zdobyli najwięcej punktów.

Amatorska Liga TenisaTenis Bielsko-Biała Bystra Szczyrkwięcej >>

• 2023-05-14 | Bielsko-Biała, Bystra, Szczyrk

Nareszcie!

Nareszcie! - Wiesiek Nowak Beskidzki po wielu finałach Ligi Plus 60, które rozegrał w ostatnich latach, wygrał o raz pierwszy najważniejszy mecz sezonu i podniósł puchar do góry.

Bielsko-Biała Bystra SzczyrkPlus 60Wydarzenie sezonuwięcej >>

Finał Plus 60 - Hala

Rozegraliśmy w niedzielę finał w Halowej Lidze Tenisa w kategorii plus 60. Z punktacji za cały zimowy sezon zakwalifikowało się czterech zawodników: Wiesiek Nowak Beskidzki (42 punkty), Piotr Swatek (29), Zbyszek Machalica(28) i Roman Pawlas (23)