Mega postęp

Kuba Grodecki po raz trzeci z rzędu wygrał Amatorską Ligę Tenisa. Pokonał Marcina Pękalę 6-1, 6-2. Był to 19 Finał rozgrywek.

– Zacząłem grać w lidze w 2016 i zrobiłem – MEGA POSTĘP. Zawdzięczam to wszystkim; zaczynając od  Waldka Gnatowskiego, Marcinowi i Łukaszowi Pękalą, Krzyśkowi Markowi czy Piotrkowi Ligusowi; żeby wymienić tych z którymi przegrywałem przez lata na szczycie Ligii. Mój tenis jest teraz bliski tego co chciałem grać – dodał Mistrz 2023. – Grałem najlepiej jak potrafiłem ale Kuba był nie do powstrzymania – z uznaniem podsumował Marcin.

Liderem w liczbie zwycięstw Ligi jest Waldek Gnatowski – 6, drugi jest Piotr Ligus – 5, trzeci Krzysztof Marek i Kuba Grodecki – 3.

Dziękujemy wszystkim graczom za cały sezon. Niezależnie od zajmowanej pozycji stworzyli przez swoje zaangażowanie i wysiłek fajną historię.

Od jutra rusza Liga halowa.

Zobacz również

Jednak jedynka

Jednak jedynka

Piotr Swatek – najwyżej rozstawiony w Finałach Halowych Mistrzostwach kategorii Plus 60 zdobył mistrzostwo sezonu 2023/2024.

Półfinały Plus 60

Półfinały Plus 60

Finałami Ligi Plus 60 kończymy halowe rozgrywki najstarszej kategorii. W półfinale nie było zaskoczeń. Wygrali najwyżej rozstawieni.

Pierwsze mecze

Pierwsze mecze

Trzy pierwsze mecze na zewnątrz były zacięte i pełna emocji. Dużą niespodziankę sprawił Maciek Dusik który pokonał Roberta Króla.