G1
1. Waldemar Gnatowsky - 2. Łukasz Pękala 0-6, 0-6 v.o
3. Zbyszek Sas Jaworski - 4. Adrian Duraj 6-1, 3-6, 5-10
5. Krzysztof Marek - 6. Marek Dziech 6-4, 6-1
5. Krzysztof Marek - 7. Robert Król 6-1, 6-1
6. Marek Dziech - 7. Robert Król 7-6, 6-3
8. Kuba Grodecki
9. Michał Pawlas - 10. Mikołaj Zagórski 0-6, 0-6 v.o
11. Zbigniew Bizoń - 12. Karolina Zakrzewska 6-4, 1-6, 5-10
13. Paweł Kołata - 14. Kamil Sak 6-0, 6-0 v.o
15. Krzysztof Skowroński - 16. Wojciech Niemczyk 6-0, 6-0 v.o
G2
17. Zuzia Kosowska - 18. Arek Zolich 4-6, 6-2, 6-0
19. Janusz Harat - 20. Maciek Dusik 1-6, 6-4, 6-0
21. Sławomir Łabyś - 22. Janusz Chmurski 1-6, 7-6(4), 10-8
24. Marek Seredyński - 23. Tomasz Waller 6-4, 4-6, 10-8
25. Piotr Ligus - 26. Michał Górny 6-0, 6-0 v.o
27. Krzysztof Ramenda - 28. Maciej Kondziołka 6-4, 7-6
29. Piotr Ceglarz - 30. Łukasz Rakszawski 2-6, 1-3, v.o Ł.R
31. Przemysław Szkucik - 32. Bartłomiej Wadoń 2-6, 1-6
G3
33. Bartłomiej Zgudziak - 34. Kornel Warwas 6-1, 6-2
35. Jacek Zontek - 36. Mateusz Król 6-1, 6-2
37. Marek Bury - 38. Krzysztof Kołaczek 6-1, 6-3
39. Mariusz Nowak - 40. Jacek Płonka 0-6, 0-6 v.o
41. Mirosław Gleńdek - 42. Wiesław Nowak-Beskidzki 6-7, 1-6
43. Zbigniew Machalica - 44. Przemek Olejczyk 6-1, 2-6, 6-10
45. Jacek Salamon - 46. Paweł Żabiński 6-0, 6-0 v.o
47. Irek Skrzypek - 48. Marek Peterek 4-6, 3-6
G4
49. Paweł Plata - 50. Marek Papierniak 6-1, 6-7, 10-8
51. Basia Baczewska - 52. Rafał Kluba 6-0, 6-0 v.o
53. Jerzy Ryś - 54. Zbyszek Piech 6-4, 7-5
55. Wojtek Borowiec - 56. Władek Siwek 6-1, 2-6, 10-5
57. Artur Wójcik - 58. Jasiek Bubel
59. Zbigniew Banaś - 60. Marek Gałuszka 6-4, 3-6, 10-8
61. Roman Burgiel - 62. Roman Pawlas 6-2, 3-6, 11-9
63. Konrad Jóźwik - 64. Wiktoria Bijałd 3-6, 4-6
G5
65. Bogdan Święczyk - 66. Piotr Dydo 0-6, 0-6 v.o
65. Bogdan Święczyk - 67. Bogdan Szymala 1-6, 1-6
66. Piotr Dydo - 67. Bogdan Szymala 6-2, 3-6, 10-4
68. Łukasz Markowicz
69. Wiesław Gadocha - 70. Konrad Dybek 3-6, 6-3, 6-4
71. Adam Bubel - 72. Mariusz Fijak 4-6, 6-7(3)
73. Olek Ciudziński - 74. Michał Malina 3-6, 2-6
75. Basia Gajczak-Warwas - 76. Wojtek Solecki 4-6, 6-3, 7-5
77. Marek Suczyk - 78. Jacek Gasidło 6-3, 2-6, 10-8
79. Jadwiga Gołda - 80. Bogdan Morawski 3-6, 3-6
G6
81. Aleksander Nowak - 84. Michał Borowiec 6-3, 6-3
81. Aleksander Nowak - 83. Mirosław Sadowski 0-6, 3-6
83. Mirosław Sadowski - Michał Borowiec 6-1, 6-3
82. Tadeusz Koza
85. Michał Kubica - 86. Wojciech Szwakopf 6-3, 6-4
87. Ania Łuba - 88. Dawid Kubica 6-3, 7-5
89. Krzysztof Miczek - 90. Rafał Ratajczak 2-6, 0-6
91. Jarek Piróg - 92. Kazimierz Schramel 6-0, 6-3
93. Jakub Ryłko - 94. Jarek Herma 0-6, 0-6 v.o
93. Jakub Ryłko - 96. Marzena Dubas 6-0, 6-1
94. Jarek Herma - 96. Marzena Dubas 6-0, 6-2
95. Iza Pawlus
G7
97. Sebastian Tyrlik - 98. Antek Gołębiewski 6-7, 2-6
99. Łukasz Gawlas - 100. Gabrysia Paluch 6-1, 6-0
101. Szymon Raczyński - 102. Basia Szostok 6-2, 6-0
103. Karolina Kocięcka - 104. Magdalena Mielnik 6-0, 6-0 v.o
105. Julita Solecka - 106. Sebastian Polok 1-6, 7-6
107. Paweł Wąchała - 108. Roman Frach 2-6, 1-6
109. Dorota Radecka