G1
1. Waldemar Gnatowsky - 2. Zbyszek Sas Jaworski 6-2, 6-2
3. Mikołaj Zagórski - 4. Krzysztof Marek 0-6, 0-6
5. Łukasz Pękala - 6. Kuba Grodecki 6-3, 7-6
7. Paweł Kołata - 8. Michał Pawlas 3-6, 6-2, 9-11
9. Robert Król - 10. Adrian Duraj 2-6, 2-6
11. Kamil Sak - 12. Zuzia Kosowska 6-4, 3-6, 10-6
13. Karolina Zakrzewska - 14. Marek Dziech 4-6, 4-6
15. Sławomir Łabyś - 16. Janusz Harat 3-6, 3-6
G2
17. Krzysztof Skowroński - 18. Zbigniew Bizoń 6-2, 3-6, 4-6
19. Arek Zolich - 20. Piotr Ligus 0-6, 3-2 v.o A.Z
21. Wojciech Niemczyk - 22. Janusz Chmurski 6-0, 6-4
23. Krzysztof Ramenda - 24. Bartłomiej Wadoń 6-4, 7-5
25. Maciek Dusik - 26. Tomasz Waller 6-2, 6-4
27. Bartłomiej Zgudziak - 28. Przemysław Szkucik 4-6, 5-7
29. Marek Seredyński - 30. Michał Górny 6-2, 5-7, 11-9
31. Kornel Warwas - 32. Marek Bury 6-4, 6-2
G3
33. Łukasz Rakszawski - 34. Maciej Kondziołka 4-6, 2-6
35. Krzysztof Kołaczek - 36. Mirosław Gleńdek 6-4, 6-4
37. Piotr Ceglarz - 38. Jacek Zontek 6-2, 6-2
39. Marek Peterek - 40. Zbigniew Machalica 2-6, 4-6
41. Mariusz Nowak - 42. Mateusz Król 2-6, 5-7
41. Mariusz Nowak - 43. Artur Młynarski
42. Mateusz Król - 43. Artur Młynarski
44. Paweł Żabiński
45. Jacek Płonka - 46. Wiesław Nowak-Beskidzki 6-3, 6-4
47. Marek Papierniak - 48. Zbyszek Piech 6-2, 6-4
G4
49. Irek Skrzypek - 50. Przemek Olejczyk 4-6, 6-1, 4-10
51. Radek Podyma - 52. Jerzy Ryś 0-6, 0-6 v.o
53. Marek Gałuszka - 54. Jacek Salamon 4-6, 1-3
53. Marek Gałuszka - 55. Basia Baczewska 6-2, 4-6, 7-10
54. Jacek Salamon - 55. Basia Baczewska 6-1, 6-3
56. Roman Pawlas
57. Paweł Plata - 58. Wojtek Borowiec 6-0, 7-5
60. Artur Wójcik - 59. Bogdan Szymala
61. Jasiek Bubel - 62. Rafał Kluba 0-6, 1-6
63 Roman Burgiel - 64. Mariusz Fijak 6-2, 3-6, 10-8
G5
65. Wiktoria Bijałd - 66. Władek Siwek 1-6, 1-6
67. Michał Malina - 68. Bogdan Święczyk 2-6, 3-6
69. Łukasz Markowicz - 72. Olek Ciudziński 6-4, 6-4
69. Łukasz Markowicz - 70. Zbigniew Banaś 6-7, 3-6
70. Zbigniew Banaś - 72. Olek Ciudziński
71. Jadwiga Gołda
73. Konrad Dybek - 74 Konrad Jóźwik 5-7, 0-6
75. Marek Suczyk - 76. Mirosław Sadowski 5-7, 7-5, 7-5
77. Aleksander Nowak - 80. Piotr Dydo 1-6, 6-4, 15-13
77. Aleksander Nowak - 78. Basia Gajczak-Warwas 5-7, 4-6
78. Basia Gajczak-Warwas - 80. Piotr Dydo 3-6, 6-7
81. Michał Król
G6
82. Adam Bubel - 83. Jacek Gasidło 6-4, 6-3
84. Jarek Piróg - 85. Michał Kubica 6-3, 2-6, 5-10
86. Artur Puczkowski - 87. Wojtek Solecki 0-6, 0-6 v.o
86. Artur Puczkowski - 88. Tadeusz Koza 0-6, 0-6 v.o
87. Wojtek Solecki - 88. Tadeusz Koza 6-4, 6-4
89. Dawid Kubica
90. Bogdan Morawski - 91. Ania Łuba 6-4, 6-2
90. Bogdan Morawski - 92. Kazimierz Schramel 6-0, 6-0
91. Ania Łuba - 92. Kazimierz Schramel 6-4, 6-4
93. Łukasz Gawlas
94. Krzysztof Miczek - 95. Michał Borowiec 7-6, 6-7, 8-10
96. Karolina Kocięcka - 97. Iza Pawlus 6-2, 3-6, 5-10
G7
98. Wojciech Szwakopf - 99. Marzena Dubas 6-0, 7-5
100. Julita Solecka - 101. Sebastian Tyrlik 2-6, 7-5, 8-10
102. Rafał Ratajczak - 103. Gabrysia Paluch 6-2, 6-0
104. Paweł Wąchała - 105. Magdalena Mielnik 1-6, 1-6
106. Szymon Raczyński - 107. Roman Frach 6-2, 6-2
106. Szymon Raczyński - 108. Jarek Herma 2-6, 2-6
107. Roman Frach - 108. Jarek Herma 3-6, 2-6
109. Sebastian Polok - 110. Basia Szostok 6-7, 2-6
109. Sebastian Polok - 111. Jakub Ryłko 3-6, 0-6
110. Basia Szostok - 111. Jakub Ryłko 2-6, 1-6
112. Michał Jasiński - 113. Dorota Radecka 0-6, 0-6 v.o
112. Michał Jasiński - 114. Antek Gołębiewski 0-6, 0-6 v.o
113. Dorota Radecka - 114. Antek Gołębiewski 0-6, 2-6