G 1
1. Krzysztof Marek - 2. Marcin Pękala 6-1, 5-7, 6-3
1. Krzysztof Marek - 3. Kuba Grodecki 6-0, 4-0 v.o K.M
2. Marcin Pękala - 3. Kuba Grodecki
4. Łukasz Pękala
5. Adrian Duraj - 6. Waldemar Gnatowsky 3-6, 4-6
5. Adrian Duraj - 7. Krzysztof Ramenda 6-3, 6-4
6. Waldemar Gnatowsky - 7. Krzysztof Ramenda 6-3, 6-4
8. Miikołaj Zagórski
9. Mariusz Kozik - 12. Łukasz Tarnawa 6-1, 6-3
10. Tomasz Waller -11. Sławomir Graca 1-6, 0-6
13. Zuzia Kosowska - 16. Piotr Ligus 0-6, 0-6
14. Zbyszek Sas Jaworski - 15. Michał Pawlas 1-6, 6-4, 8-10
G 2
17. Marek Dziech - 20. Zbigniew Bizoń 7-5, 6-3
18. Robert Król - 19. Piotr Ceglarz 6-3, 6-1
21. Andrzej Kapa - 24. Janusz Harat 3-6, 3-6
22. Paweł Kołata - 23. Paweł Żabiński 6-0, 6-2
25. Janusz Chmurski - 28. Krzysztof Kołaczek 6-1, 6-2
26. Maciej Adamiecki - 27. Sławomir Łabyś 7-5, 6-2
29. Maciej Kondziołka - 32. Roman Pawlas 6-1, 7-5
30. Krzysztof Skowroński - 31. Marek Bury 2-6, 6-4, 11-9
G 3
33. Jacek Sierosławski - 36. Kamil Sak 0-6, 1-6
34. Krzysztof Zolich - 35. Andrzej Wróbel 5-7, 4-6
37. Łukasz Rakszawski - 40. Jacek Salamon 5-7, 2-6
38. Michał Górny - 39. Maciek Dusik 4-6, 1-6
41. Mateusz Król - 42. Jacek Gizicki
41. Mateusz Król - 43. Radek Podyma 4-6, 6-3, 10-5
42. Jacek Gizicki - 43. Radek Podyma 6-7, 6-4, 7-10
44. Zbigniew Machalica
45. Kornel Warwas - 48. Leszek Chwesiuk 1-6, 6-2, 5-10
46. Paweł Kapa - 47. Przemysław Szkucik 2-6, 2-6
G 4
49. Wiesław Nowak-Beskidzki - 52. Przemek Olejczyk 6-3, 6-2
50. Arek Zolich - 51. Marek Imielski 6-1, 6-2
53. Bartłomiej Zgudziak - 56. Mariusz Nowak 6-1, 6-3
54. Jacek Straszyński - 55. Marek Seredyński 0-6, 2-6
57. Bogdan Szymala - 60. Arek Gałuszka 2-6, 2-6
58. Marek Papierniak - 59. Paweł Nikiel 5-7, 6-2, 7-10
61 Jacek Zontek - 63. Marek Peterek 6-4, 2-6, 6-10
61 Jacek Zontek - 62. Jasiek Bubel 2-6, 6-4, 8-10
62. Jasiek Bubel - 63. Marek Peterek 0-6, 0-6 v.o M.P
64. Rafał Kluba
G 5
65. Zbigniew Żołnierski - 68. Stanisław Adamowicz 4-6, 6-4, 12-10
66. Artur Wójcik - 67. Andrzej Stachnicki 1-6, 2-6
69. Władek Siwek - 72. Basia Baczewska 6-0, 4-2 v.o WŚ
70. Roman Burgiel - 71. Irek Skrzypek 4-6, 6-4, 5-10
73. Michał Malina - 74. Mirosław Sadowski 2-6, 4-6
73. Michał Malina - 75. Olek Ciudziński 6-4, 2-6, 6-4
74. Mirosław Sadowski - 75. Olek Ciudziński 5-7, 6-0, 6-0
76. Wojtek Borowiec
77. Jerzy Ryś - 80. Adam Bubel 6-1, 6-1
78. Jacek Rakszawski - 79. Mariusz Fijak 6-1, 6-0
G 6
81. Krzysztof Kotoński - 84. Jarek Piróg 6-3, 6-4
82. Wojciech Szwakopf - 83. Bogdan Święczyk 3-6, 6-3, 10-12
85. Zbigniew Banaś - 88. Jan Matusik 5-7, 6-2, 4-2 v.o Z. B
86. Bogdan Morawski - 87. Jadwiga Gołda 6-1, 6-4
89. Michał Król - 91. Tomasz Paszek 1-6, 4-6
89. Michał Król - 90. Marek Suczyk
90. Marek Suczyk - 91. Tomasz Paszek
92. Artur Młynarski
93. Artur Puczkowski - 96. Łukasz Markowicz 2-6, 1-6
93. Artur Puczkowsk - 95. Paweł Pruś 6-3, 2-6, 4-6
95. Paweł Pruś - 96. Łukasz Markowicz 6-3, 1-6, 1-6
G 7
97. Tadeusz Koza - 98. Barbara Gajczak 5-5
97. Tadeusz Koza - 99 . Michał Gawlas 6-2, 6-4
98. Barbara Gajczak - Warwas - 99 . Michał Gawlas 3-6, 5-7
100. Wojtek Solecki
101. Michał Kubica - 102. Łukasz Gawlas 3-6, 7-5, 10-5
103. Ania Łuba -104. Sarka Solecka
105. Marzena Dubas - 106. Dorota Radecka 6-3, 6-1
105. Marzena Dubas - 107. Roma Rajda 4-6, 7-5, 10,5
106. Dorota Radecka - 107. Roma Rajda 4-6, 2-6
108. Agnieszka Kocel - 109. Gabrysia Paluch 6-4, 6-0
108. Agnieszka Kocel - 110. Jan Piotrowski 4-6, 6-4, 10-6
109. Gabrysia Paluch - 110. Jan Piotrowski 5-7, 4-6