Extra 16
1. Waldemar Gnatowsky - 4. Krzysztof Marek 2-6, 1-6
2. Łukasz Pękala - 3. Sławomir Graca 6-4, 6-3
5. Adrian Duraj - 8. Mariusz Kozik 6-3, 6-2
6. Marcin Pękala - 7. Piotr Ligus 6-0, 6-0 v.o M.P
9. Mikołaj Zagórski - 12. Zbigniew Bizoń 6-0, 6-0 v.o
10. Zbyszek Sas Jaworski - 11. Kuba Grodecki 3-6, 1-6
13. Janusz Harat - 16. Krzysztof Ramenda 7-6, 4-6, 0-6
14. Robert Król - 15. Łukasz Tarnawa 5-7, 2-6
G 1
17. Paweł Kołata - 20. Michał Pawlas 7-6, 5-7, 7-10
18. Tomasz Waller - 19. Krzysztof Grzybowski 6-4, 6-4
G 2
21. Maciej Adamiecki - 24. Piotr Ceglarz 2-6, 6-7(0)
22. Marek Bury - 23. Zuzia Kosowska 4-6, 2-6
G 3
25. Andrzej Wróbel - 28. Marek Dziech 4-6, 7-6, 4-10
26. Maciej Kondziołka - 27. Paweł Żabiński 6-0, 2-6, 7-10
G 4
29. Andrzej Kapa - 30. Sławomir Łabyś 3-6, 6-3, 8-10
29. Andrzej Kapa - 31. Jacek Sierosławski 6-3, 6-3
30. Sławomir Łabyś - 31. Jacek Sierosławski
32.
G 5
33. Krzysztof Skowroński - 36. Jacek Gizicki 7-5, 6-4
34. Łukasz Rakszawski - 35. Janusz Chmurski 2-6, 4-6
G 6
37. Jacek Salamon - 40. Krzysztof Kołaczek 0-6, 0-6
38. Krzysztof Zolich - 39. Paweł Kapa 6-7, 6-3, 10-6
G 7
41. Roman Pawlas - 44. Agnieszka Gołyszny 6-2, 6-4
42. Michał Górny - 43. Zbigniew Machalica 3-6, 7-5, 11-9
G 8
45. Kamil Sak - 48. Jacek Straszyński 6-2, 6-1
46. Leszek Chwesiuk - 47. Mateusz Król 5-7, 5-7
G 9
49. Kornel Warwas - 52. Marek Imielski 7-5, 6-4
50. Marek Papierniak - 51. Maciek Dusik 6-4, 2-6, 6-10
G 10
53. Wiesław Nowak-Beskidzki - 56. Rafał Kluba 7-5, 6-2
54. Radek Podyma - 55. Mariusz Nowak 6-4, 6-2
G 11
57. Bartłomiej Zgudziak - 60. Andrzej Stachnicki 6-4, 6-3
58. Przemysław Szkucik - 59. Arek Gałuszka 6-1, 6-1
G 12
61. Arek Zolich - 64. Zbigniew Żołnierski 6-3, 7-6(8)
62. Bogdan Szymala - 63. Roman Burgiel 7-5, 6-2
G 13
65. Mirosław Sadowski - 68. Jasiek Bubel 4-6, 6-3, 2-10
66. Marek Seredyński - 67. Przemek Olejczyk 6-0, 6-4
G 14
69. Paweł Nikiel - 72. Jacek Rakszawski 3-6, 6-0, 10-5
70. Artur Wójcik - 71. Basia Baczewska 6-1, 6-2
G 15
73. Marek Peterek - 75. Wojtek Borowiec 6-4, 6-2
73. Marek Peterek - 74. Władek Siwek 6-2, 6-0
74. Władek Siwek - 75. Wojtek Borowiec 6-2, 5-7, 10-7
76. Bogdan Święczyk
G 16
77. Stanisław Adamowicz - 80. Jerzy Ryś 6-3, 7-5
78. Michał Malina - 79. Mariusz Fijak 6-4, 6-7, 10-8
G 17
81. Krzysztof Kotoński - 84. Tomasz Paszek 3-6, 6-1, 11-9
82. Irek Skrzypek - 83. Zbigniew Banaś 6-4, 6-1
G 18
85. Artur Młynarski - 88. Wojciech Szwakopf 2-6, 6-7
86. Jadwiga Gołda - 87. Olek Ciudziński 3-6, 2-6
G 19
89. Adam Bubel - 91. Marek Suczyk 6-3, 6-2
89. Adam Bubel - 90. Bogdan Morawski 7-6, 6-4
90. Bogdan Morawski - 91. Marek Suczyk
92. Marek Ryska
G 20
93. Michał Król - 96. Łukasz Gawlas 6-3, 7-5
94. Jarek Piróg - 95. Barbara Gajczak-Warwas 7-6, 7-5
G 21
97. Paweł Pruś - 98. Michał Gawlas
97. Paweł Pruś - 99. Jan Matusik 4-6, 4-6
98. Michał Gawlas - 99. Jan Matusik 3-6, 6-2, 1-10
100. Dorota Radecka
G 22
101. Ania Łuba - 102. Ela Machander 4-6, 6-3, 6-10
103. Artur Puczkowski - 104. Michał Kubica 6-1, 7-5
G 23
105. Wojtek Solecki - 106. Dominik Kawczak 6-0, 6-1
105. Wojtek Solecki - 107. Tadeusz Koza 6-4, 3-6, 8-10
106. Dominik Kawczak - 107. Tadeusz Koza 0-6, 1-6
108. Roma Rajda
G 24
109. Sarka Solecka- 112. Agnieszka Kocel 6-0, 6-1
110. Marzena Dubas - 111. Gabrysia Paluch 6-2, 6-0