Extra 16
1. Waldemar Gnatowsky - 4. Marcin Pękala 6-3, 6-2
2. Kuba Grodecki - 3. Sławomir Graca 4-6, 2-6
5. Mikołaj Zagórski - 6. Adrian Duraj 1-6, 1-6
7. Krzysztof Ramenda - 8. Łukasz Pękala 3-6, 4-6
9. Krzysztof Marek - 11. Robert Król 6-1, 6-3
9. Krzysztof Marek - 10. Mariusz Kozik
10. Mariusz Kozik - 11. Robert Król
12. Michał Pawlas
13. Tomasz Waller - 16. Zbigniew Bizoń 4-6, 6-3, 2-6
14. Piotr Ligus - 15. Piotr Ceglarz 6-2, 6-1
G 1
17. Marek Bury - 20. Zbyszek Sas Jaworski 4-6, 4-6
18. Marek Dziech - 19. Łukasz Tarnawa 5-7, 2-6
G 2
21. Janusz Harat - 24. Maciej Kondziołka 6-2, 6-0
22. Krzysztof Grzybowski - 23. Anna Regulska 6-1, 6-4
G 3
25. Zuzia Kosowska - 28. Sławomir Łabyś 6-0, 6-4
26. Paweł Kołata - 27. Jacek Gizicki 6-2, 6-1
G 4
29. Krzysztof Kołaczek - 32. Paweł Żabiński 3-6, 4-6
30. Maciej Adamiecki - 31. Łukasz Rakszawski 6-2, 4-6, 19-17
G 5
33. Andrzej Wróbel - 36 Agnieszka Gołyszny 6-2, 3-6, 6-4
34. Jacek Sierosławski - 35. Krzysztof Zolich 6-1, 6-4
G 6
37. Michał Górny - 40. Janusz Chmurski 4-6, 6-4, 5-10
38. Andrzej Kapa - 39. Jacek Straszyński 7-5, 6-3
G 7
41. Marek Imielski - 44. Krzysztof Skowroński 2-6, 3-6
42. Leszek Chwesiuk - 43. Paweł Kapa 6-0, 3-6, 3-10
G 8
45. Zbigniew Machalica - 46.Marek Papierniak 3-6, 7-5, 10-2
45. Zbigniew Machalica - 47. Jacek Salamon
46.Marek Papierniak - 47. Jacek Salamon
48. Rafał Kluba
G 9
49. Mateusz Król - 52. Andrzej Stachnicki 4-6,6-4, 10-5
50. Radek Podyma - 51. Roman Pawlas 7-6, 3-6, 7-10
G 10
53. Kamil Sak - 56. Przemysław Szkucik 6-4, 6-2
54. Zbigniew Żołnierski - 55. Maciek Dusik 6-7, 0-6
G 11
57. Mariusz Nowak - 60. Jasiek Bubel 2-6, 6-4, 10-7
58. Kornel Warwas - 59. Bogdan Szymala 6-1, 6-2
G 12
61. Arek Gałuszka - 64. Jacek Rakszawski 6-4, 6-3
62. Marek Seredyński - 63. Wiesław Nowak-Beskidzki 6-1, 3-6, 4-10
G 13
65. Roman Burgiel - 68. Artur Wójcik 3-6, 6-1, 10-8
66. Bartłomiej Zgudziak - 67. Wojtek Borowiec 6-1, 6-2
G 14
69. Arek Zolich - 72. Jerzy Ryś 7-6, 6-3
70. Władek Siwek - 71. Przemek Olejczyk 4-6, 1-6
G 15
73. Michał Malina - 76. Mirosław Sadowski 4-6, 6-0, 7-10
74. Jan Radomski - 75. Basia Baczewska 2-6, 3-6
G 16
77. Paweł Nikiel - 80. Olek Ciudziński 6-2, v.o P.N
78. Bogdan Święczyk - 79. Irek Skrzypek 6-0, 6-0 v.o
G 17
81. Artur Młynarski - 84. Marek Peterek 0-6, 1-6
82. Marek Ryska - 83. Mariusz Fijak 3-6, 6-1, 6-10
G 18
85. Stanisław Adamowicz - 88. Adam Bubel 6-2, 6-3
86. Zbigniew Banaś - 87. Barbara Gajczak-Warwas 6-3, 6-3
G 19
89. Jadwiga Gołda - 92. Michał Król 6-4, 6-2
90. Krzysztof Kotoński - 91. Jan Matusik 6-3, 5-7, 10-6
G 20
93.Bogdan Morawski - 96. Artur Puczkowski 4-6, 6-1, 10-5
94. Paweł Pruś - 95. Tomasz Paszek 2-6, 7-6, 5-10
G 21
97. Wojciech Szwakopf - 100. Tadeusz Koza 6-1, 6-0
98. Ania Łuba - 99. Jarek Piróg 3-6, 3-6
G 22
101. Marzena Dubas - 104. Michał Gawlas 2-6, 1-6
102. Marek Suczyk - 103. Wojtek Solecki 7-6, 7-6
G 23
105. Łukasz Gawlas - 108. Julita Solecka 6-4, 6-2
106. Sarka Solecka - 107. Ela Machander 4-6, 4-6
G 24
109. Roma Rajda - 110. Dorota Radecka 4-6, 6-4, 10-8
109. Roma Rajda - 111. Agnieszka Kocel
110. Dorota Radecka - 111. Agnieszka Kocel
G 25
112. Dominik Kawczak - 113. Gabrysia Paluch
112. Dominik Kawczak - 114. Michał Kubica 6-7, 4-6
113. Gabrysia Paluch - 114. Michał Kubica 0-6, 3-6