Extra 16
1. Waldemar Gnatowsky - 3. Sławomir Graca 6-3, 6-2
1. Waldemar Gnatowsky - 2. Adrian Duraj 6-1, 6-1
2. Adrian Duraj - 3. Sławomir Graca 0-6, 2-6
4. Michał Pawlas
5. Krzysztof Marek - 8. Mikołaj Zagórski 0-6, 0-6 v.o
6. Kuba Grodecki - 7. Zbigniew Bizoń 6-3, 6-3
9. Piotr Ligus - 12. Łukasz Pękala 3-6, 3-6
10. Zbyszek Sas Jaworski - 11. Marcin Pękala 1-6, 4-6
13. Marek Dziech - 16. Robert Król 2-6, 3-6
14. Krzysztof Ramenda - 15. Maciej Kondziołka 7-5, 6-3
G 1
17. Mariusz Kozik - 20. Krzysztof Grzybowski 7-6, 6-1
18. Sławomir Łabyś - 19. Piotr Ceglarz 6-3, 4-6, 5-10
G 2
21. Paweł Żabiński - 24. Łukasz Tarnawa 0-6, 4-6
22. Tomasz Waler - 23. Paweł Kołata 6-3, 7-6(5)
G 3
25. Marek Bury - 28. Maciej Adamiecki 6-7, 6-3, 10-2
26. Agnieszka Gołyszny - 27. Anna Regulska 3-6, 7-5, 8-10
G 4
29. Jacek Sierosławski - 31. Jacek Gizicki 5-7, 2-6
29. Jacek Sierosławski - 30. Janusz Harat 2-6, 6-4, 2-6
30. Janusz Harat - 31. Jacek Gizicki 7-6, 7-5
32. Marek Zwoliński
G 5
33. Łukasz Rakszawski - 36. Andrzej Kapa 6-2, 4-6, 11-9
34. Darek Kubinek - 35. Zuzia Kosowska 1-6, 1-6
G 6
37. Krzysztof Zolich - 40. Leszek Chwesiuk 1-6, 6-4, 10-3
38. Krzysztof Kołaczek - 39. Rafał Kluba 6-4, 6-1
G 7
41. Andrzej Stachnicki - 44. Jacek Straszyński 4-6, 1-6
42. Andrzej Wróbel - 43. Marek Papierniak 6-3, 6-0
G 8
45. Paweł Kapa - 46. Radosław Podyma 0-6, 3-6
45. Paweł Kapa - 47. Michał Górny 6-2, 6-0
46. Radosław Podyma - 47. Michał Górny 1-6, 4-6
48. Przemysław Szkucik
G 9
49. Zbigniew Żołnierski - 52. Jacek Salamon 4-6, 5-7
50. Marek Imielski - 51. Jasiek Bubel 6-4, 3-6, 10-7
G 10
53. Roman Pawlas - 56. Kornel Warwas 6-1, 4-6, 10-6
54. Zbigniew Machalica - 55. Jacek Rakszawski 6-3-, 6-1
G 11
57. Maciek Dusik - 60. Marek Seredyński 6-2, 7-5
58. Artur Wójcik - 59. Mateusz Król 3-6, 1-6
G 12
61. Bogdan Szymala - 64. Jerzy Ryś 3-6, 6-2, 10-6
62. Bartłomiej Zgudziak - 63. Kamil Sak 2-6, 3-6
G 13
65. Wiesław Nowak-Beskidzki - 68. Władek Siwek 6-2-, 6-3
66. Mariusz Nowak - 67. Mirosław Sadowski 6-0, 6-3
G 14
69. Wojtek Borowiec - 72. Jan Radomski 6-1, 7-5
70. Arek Gałuszka - 71. Olek Ciudziński 6-1, 7-5
G 15
73. Roman Burgiel - 76. Marek Peterek 1-6, 6-4, 6-3
74. Irek Skrzypek - 75. Przemek Olejczyk 6-2, 4-6, 7-10
G 16
77. Marek Ryska - 79. Basia Baczewska 6-3, 4-6, 9-11
77. Marek Ryska - 78. Arek Zolich 2-6, 1-6
78. Arek Zolich - 79. Basia Baczewska 6-2, 6-1
80. Andrzej Morawiec
G 17
81. Bogdan Święczyk - 84. Zbigniew Banaś 6-3, 6-2
82. Michał Malina - 83. Jan Matusik 6-2, 7-5
G 18
85. Jadwiga Gołda - 88. Paweł Nikiel 1-6, 1-6
86. Tomasz Paszek - 87. Mariusz Fijak 5-7, 6-3, 8-10
G 19
89. Barbara Gajczak-Warwas - 92. Jarek Piróg 1-6, 7-6, 6-1
90. Artur Młynarski - 91. Bogdan Morawski 6-3, 6-4
G 20
93. Wojtek Solecki - 96. Krzysztof Kotański 4-6, 2-6
94. Wojciech Szwakopf - 95. Stanisław Adamowicz 1-6, 6-1, 4-6
G 21
97. Łukasz Gawlas - 100. Paweł Pruś 5-7, 6-3, 6-10
98. Marzena Dubas - 99. Adam Bubel 3-6, 3-6
G 22
101.Kuba Skrzypek - 104. Paweł Grabowski 2-6, 3-6
102. Michał Król - 103. Ania Łuba 6-3, 6-2
G 23
105. Przemek Sołtys - 108. Julita Solecka 6-1, 6-4
106. Artur Puczkowski - 107. Marek Suczyk 6-7, 6-4, 6-2
G 24
109. Roma Rajda - 112. Tadeusz Koza 2-6, 1-2 v.o T.K
110. Sharka Solecka - 111. Dominik Kawczak 6-4, 6-2
G 25
113. Dorota Radecka - 116. Michał Gawlas 3-6, 1-6
114. Ela Machander - 115. Gabrysia Paluch 6-0, 6-1