Extra 16
1. Michał Kubizna - 4. Kuba Grodecki 3-6, 5-7
2. Adrian Duraj - 3. Waldemar Gnatowsky 4-6, 6-7
5. Michał Pawlas - 8. Mikołaj Zagórski 2-6,6-0, 10-4
6. Piotr Ligus - 7. Sławomir Graca 7-6, 1-6, 9-11
9. Janusz Harat - 12. Andrzej Jaszczurowski 1-6, 3-6
10. Zbyszek Sas Jaworski - 11. Krzysztof Marek 4-6, 2-6
13. Robert Król - 16. Piotr Ceglarz 6-7, 7-6, 10-6
14. Krzysztof Ramenda - 15. Paweł Żabiński losowanie dla K. R
G 1
17. Łukasz Tarnawa - 20. Maciej Adamiecki 0-6,0-6
18. Janusz Chmurski - 19. Krzysztof Grzybowski 4-6, 6-2, 15-13
G 2
21. Marek Zwoliński - 24. Marek Dziech 6-2, 6-7, 5-10
22. Marian Kudzia - 23. Sławomir Łabyś 5-7, 6-7
G 3
25. Zbigniew Bizoń - 28. Agnieszka Gołyszny 3-6, 6-4, 10-2
26. Przemysław Szkucik - 27. Leszek Chwesiuk 4-6, 6-7 (6)
G 4
29. Marek Bury - 32. Jacek Gizicki 2-6, 4-6
31 Darek Kubinek - 30. Mariusz Kozik 5-7, 3-6
G 5
33. Marcin Pękala - 36. Krzysztof Zolich 6-0, 6-0 v.o
34. Krzysztof Kołaczek - 35. Wojtek Wisła 2-6, 3-6
G 6
37. Łukasz Rakszawski - 40. Michał Górny 6-0, 6-0 kontuzja
38. Jacek Sierosławski - 39. Maciej Kondziołka 0-6, 4-6
G 7
41. Zbigniew Żołnierski - 44. Marek Papierniak 0-6, 0-6 v.o
42. Jacek Straszyński - 43. Krzysztof Musiał 1-6, 6-3, 4-10
G 8
45. Rafał Kluba - 48. Jacek Salamon 1-6, 4-6
46. Zbigniew Machalica - 47. Marek Imielski 4-6, 6-4, 10-8
G 9
49. Andrzej Kapa - 52. Zdzisław Trefoń 6-0, 6-0 v.o
50. Jacek Rakszawski - 51. Adam Kantor 6-1, 6-3
G 10
53. Paweł Kapa - 56. Kornel Warwas 6-2, 6-4
54. Radosław Podyma - 55. Andrzej Haratyk 6-4, 6-3
G 11
57. Zuzia Kosowska - 60. Roman Pawlas 6-0, 6-0 v.o
58. Andrzej Stachnicki - 59. Jerzy Ryś 6-0, 6-3
G 12
61. Marek Peterek - 64. Jakub Hańderek 2-6, 1-6
62. Bartłomiej Zgudziak - 63. Mariusz Nowak 2-6, 5-7
G 13
65. Olek Ciudziński - 68. Władek Siwek 2-6, 6-3, 1-6
66. Artur Wójcik - 67. Błażej Doruch 5-7, 7-5, 7-10
G 14
69. Mateusz Król - 72. Mariusz Fijak 6-1, 6-2
70. Jasiek Bubel - 71. Irek Skrzypek 7-6, 6-2
G 15
73. Marek Ryska - 76. Bogdan Szymala 0-6, 0-6
74. Grzegorz Kazimierski - 75. Bogdan Święczyk 0-6, 5-7
G 16
77. Antoni Leśniak - 80. Wojciech Gołębiowski 4-6, 7-5
78. Ryszard Klisz - 79. Basia Baczewska 4-6, 6-4, 5-10
G 17
81. Jadwiga Gołda - 84. Mirosław Sadowski 1-6, 6-0, 3-6
82. Wiesław Nowak-Beskidzki - 83. Tomasz Paszek 6-2, 6-3
G 18
85. Tomek Sajdok - 88. Roman Burgiel 7-6, 3-2
86. Bogdan Morawski - 87. Sebastian Pyka 1-6, 6-3, 11-9
G 19
89. Barbara Gajczak Warwas - 92. Przemek Olejczyk 2-6, 2-6
90. Michał Malina - 91. Jan Radomski 3-6, 0-6
G 20
93. Ola Kosowska - 96. Jacek Gasidło 2-6, 4-6
94. Wojciech Szwakopf - 95. Adam Bubel 6-4, 6-7, 7-3 v.o W.S
G 21
97. Paweł Nikiel - 100. Bartłomiej Foryś 3-6, 6-2 12-10
98. Wojtek Solecki - 99. Michał Król 6-2, 3-6, 10-6
G 22
101. Łukasz Gawlas - 104. Jan Matusik 0-6, 1-6
102. Julita Solecka - 103. Artur Młynarski 2-6, 3-6
G 23
105. Jarek Piróg - 108. Agnieszka Kocel 0-6,0-6
106. Dariusz Domagała - 107. Ania Łuba 3-6, 4-6
G 24
109. Roma Rajda - 112. Dominik Kawczak 6-4, 6-2
110. Zbigniew Banaś - 111. Albert Adamus 4-6, 6-0, 10-5
G 25
113. Marzena Dubas - 116. Paweł Pruś 6-7, 2-6
114. Jacek Węgrzyn - 115. Przemek Sołtys 6-0, 6-0
G 26
117. Ela Kubizna - 120. Jola Kremser 6-0, 6-0
118. Sharka Solecka - 119. Dorota Radecka 6-3, 6-1