Extra 16
1. Krzysztof Marek - 2. Piotr Ligus 6-3, 6-3
3. Adrian Duraj - 4. Krzysztof Ramenda 6-3, 6-3
5. Michał Pawlas - 6. Waldemar Gnatowsky 2-6, 6-7
7. Andrzej Jaszczurowski - 8. Mikołaj Zagórski 2-6, 3-6
9. Piotr Ceglarz - 10. Michał Kubizna 3-6, 3-6
11. Sławomir Graca - 12. x
13. Maciej Adamiecki - 14. Zbyszek Sas Jaworski 0-6, 1-6
15. Marian Kudzia - 16. Robert Król 6-4, 4-6, 6-1
G 1
17. Marek Dziech - 18. Kuba Grodecki 3-6, 1-6
19. Sławomir Łabyś - 20. Jacek Gizicki 5-7, 6-1, 8-10
G 2
21. Janusz Chmurski - 22. Janusz Harat 7-6, 6-2
23. Krzysztof Kołaczek - 24. Łukasz Tarnawa 3-6, 5-7
G 3
25. Przemysław Szkucik - 26. Paweł Żabiński 4-6, 6-7
27. Marek Zwoliński - 28. x
G 4
29. Krzysztof Zolich - 30. Agnieszka Gołyszny 3-6, 2-6
31. Marek Bury - 32. Jacek Sierosławski 4-6, 2-6
G 5
33. Krzysztof Grzybowski - 34. Leszek Chwesiuk 6-2, 7-5
35. Zbigniew Machalica - 36. Darek Kubinek 6-7, 6-2, 7-10
G 6
37. Mariusz Kozik - 38. Zbigniew Bizoń 6-3, 6-4
39. Krzysztof Musiał - 40. Wojtek Wisła 4-6, 4-6
G 7
41. Michał Górny - 42. Jacek Straszyński 6-4, 6-2
43. Roman Pawlas - 44. Maciej Kondziołka 5-7, 4-6
G 8
45. Marek Papierniak - 46. Zdzisław Trefoń 3-6, 6-3, 10-6
47. Łukasz Rakszawski - 48. Adam Kantor 6-3, 7-5
G 9
49. Kornel Warwas - 50. Jacek Salamon 2-6, 7-6, 5-10
51. Radosław Podyma - 52. Andrzej Haratyk 6-4, 7-5
G 10
53. Marcin Pękala - 54. Zbigniew Żołnierski 6-1, 6-4
55. Rafał Kluba - 56. Paweł Kapa 6-2, 7-5
G 11
57. Jacek Rakszawski - 58. Andrzej Stachnicki 6-0, 6-0 v.o
59. Bogdan Szymala - 60. Andrzej Kapa 0-6, 0-6 v.o
G 12
61. Bartłomiej Zgudziak - 62. Marek Imielski 1-6, 1-6
63. Jerzy Ryś - 64. Marek Peterek 3-6, 6-0, 10-8
G 13
65. Artur Wójcik - 66. Jakub Hańderek 5-7, 4-6
67. Ryszard Klisz - 68. Mariusz Nowak 6-7, 0-6
G 14
69. Jasiek Bubel - 70. Władek Siwek 0-6, 2-6
71. Błażej Doruch - 72. Wiesław Nowak-Beskidzki 6-4, 6-4
G 15
73. Grzegorz Kazimierski - 74. Mariusz Fijak 4-6, 4-6
75. Olek Ciudziński - 76. Marek Gizicki 6-0, 6-0 v.o
G 16
77. Zuzia Kosowska - 78. Mirosław Sadowski 6-0, 6-0
79. Michał Malina - 80. Bogdan Święczyk 5-7, 4-6
G 17
81. Wojciech Gołębiowski - 82. Roman Burgiel 6-3, 3-6, 10-8
83. Przemek Olejczyk - 84. Sebastian Pyka 6-3, 6-2
G 18
85. Irek Skrzypek - 86. Bogdan Morawski 6-1, 6-0
87. Jan Radomski - 88. Tomasz Paszek 2-6, 7-5, 8-10
G 19
89. Mateusz Król - 90. Marek Ryska 7-5, 7-5
91. Adam Bubel - 92. Jadwiga Gołda 6-4, 5-7, 5-7
G 20
93. Basia Baczewska - 94. Antoni Leśniak 4-6, 6-2, 6-2
95. Michał Król - 96. Tomek Sajdok 1-6, 0-6
G 21
97. Wojciech Szwakopf - 98. Jacek Gasidło 4-6, 3-6
99. Paweł Nikiel - 100. Barbara Gajczak Warwas 3-6, 3-6
G 22
101. Bartłomiej Foryś - 102. Wojtek Solecki 7-5, 6-1
103. Łukasz Gawlas - 104. Ola Kosowska 3-6, 4-6
G 23
105. Jarek Piróg - 106. Julita Solecka 6-1, 6-1
107. Albert Adamus - 108. Dariusz Domagała 6-2, 6-0
G 24
109. Roma Rajda - 110. Przemek Sołtys 2-6, 1-1 v.o R.R
111. Ewa Kmin - 112. Agnieszka Kocel 6-2, 4-6, 6-10
G 25
113. Ania Łuba - 114. Ela Kubizna 6-0, 6-1
115. Dorota Radecka - 116. Paweł Pruś 2-6, 6-2, 11-9
G 26
117. Dominik Kawczak - 118. Artur Młynarski 0-6, 1-6
117. Dominik Kawczak - 121. Jacek Węgrzyn 2-6, 2-6
118. Artur Młynarski - 121. Jacek Węgrzyn 6-2, 6-2
119. Marzena Dubas - 120. Jola Kremser 6-0, 6-0 v.o