G1 1-8
1. Waldemar Gnatowsky - 4. Krzysztof Marek 1-6, 6-0, 11-9
2. Piotr Ligus - 3. Michał Kubizna 6-2, 7-6(5)
6. Zbyszek Sas Jaworski - 7. Michał Pawlas 6-7, 3-6
5. Łukasz Kijas - 8. Robert Król 6-2, 7-5
G2 9-16
1. Maciek Krzak - 4. Sławomir Graca 5-7, 2-6
2. Adrian Duraj - 3. Piotr Ceglarz 6-4, 6-4
6. Marek Dziech - 7. Marian Kudzia 6-3, 6-2
5. Andrzej Jaszczurowski - 8. Andrzej Wróbel 3-6, 6-2, 10-12
G3 17-24
1. Maciej Adamiecki - 4. Sebastian Greń 7-5, 1-6, 10-6
2. Janusz Chmurski - 3. Paweł Żabiński 5-7, 6-3, 10-3
6. Janusz Harat - 7. Wojciech Wisła 6-4, 6-2
5. Krzysztof Musiał - 8. Łukasz Tarnawa 6-0, 6-0 v.o
G4 25-32
1. Krzysztof Ramenda - 4. Sławomir Łabyś 6-4, 6-2
2. Krzysztof Zolich - 3. Zbigniew Machalica 3-6, 5-7
6.Paweł Kapa - 7. Michał Górny 6-3, 4-6, 4-6
5. Krzysztof Cebo - 8. Marek Zwoliński 0-6, 0-6 v.o
G5 33-40
1. Kuba Kania - 4. Dudek Michał 6-3, 4-6, 10-7
2. Przemysław Szkucik - 3. Roman Pawlas 2-6, 4-6
6. Marcin Bednarczyk - 7. Zbigniew Żołnierski 2-6, 6-4, 8-10
5. Maciej Kondziołka - 8. Marek Bury 3-6, 4-6
G6 41-48
1. Marcin Onichimowski - 4. Jacek Salamon 6-3, 7-5
2. Jacek Gizicki - 3. Agnieszka Gołyszny 4-6, 6-4, 5-10
6. Łukasz Rakszawski - 7.Jacek Rakszawski 6-1, 6-2
5. Zdzisław Trefoń - 8. Bogdan Szymala 6-2, 4-6, 10-4
G7 49-56
1. Mariusz Nowak - 4. Jerzy Ryś 6-0, 6-0 v.o
2. Jacek Straszyński - 3. Leszek Chwesiuk 6-7, 4-6
6. Andrzej Haratyk - 7. Olek Ciudziński 6-2, 6-1
5. Adam Kantor - 8. Jan Matusik 6-2, 7-5
G8 57-64
1. Mateusz Hańderek - 4. Rafał Kluba 6-3, 4-6, 10-12
2. Władysław Siwek - 3. Marek Papierniak 0-6, 1-3 v.o M.P
6. Bogdan Święczyk - 7. Jacek Borusiński 6-7, 7-6, 7-6
5. Artur Wójcik - 8. Jakub Hańderek 6-3, 6-7
G9 65-72
1. Mirosław Sadowski - 4. Romek Wojtulewski 6-2, 6-3
2. Radosław Podyma - 3. Kornel Warwas 6-0, 6-2
6. Irek Skrzypek - 7. Maksymilian Belczyk 7-6, 2-6, 11-9
5. Tomasz Stępień - 8. Wojciech Gołębiowski 2-6, 3-6
G10 73-80
1. Ryszard Klisz - 4. Roman Burgiel 6-7, 3-6
2. Wiesław Nowak-Beskidzki - 3. Bartłomiej Zgudziak 5-7, 3-6
6. Marek Pasternak - 7. Marek Ryska 3-6, 1-4 v.o M.R
5. Mariusz Grążawski - 8. Mariusz Fijak 6-2, 6-4
G11 81-88
1. Wojciech Szwakopf - 4. Antoni Leśniak 4-6, 6-4, 8-10
2. Mirosław Margiecok - 3. Michał Malina 6-1, 6-2
6. Krzysztof Cembala - 7. Grzegorz Kazimierski 6-2, 6-3
5. Roman Świergała - 8. Janusz Góralczyk 2-6, 6-2, 7-5
G12 89-98
1. Mariusz Szafran - 6. Łukasz Gawlas 6-0, 6-0
2. Olejczyk Przemek - 5. Jasiek Bubel 6-7, 6-2, 10-8
3. Bogdan Morawski - 4. Mikołaj Zagórski 1-6, 0-6
8. Tadeusz Zolich - 9. Albert Adamus 6-4, 6-1
7. Piotr Gołąb - 10. Krzysztof Kosiuk 6-0, 6-0 v.o