Grupa 1 (1-8)
1. Łukasz Pękala - 2. Waldek Gnatowsky 6-3, 6-2
3. Dawid Stolarski - 4. Adrian Duraj 6-0, 6-0 v.o
5. Marcin Pękala - 6. Piotr Ligus 6-0, 6-0 v.o
7. Krzysztof Skowroński - 8. Arek Zolich 6-4, 3-6, 10-8
Grupa 2 (9-16)
9. Zbigniew Bizoń - 10. Dawid Machalica 7-5, 4-6, 1-10
11. Marek Bury - 12. Janusz Harat 6-2, 6-1
13. Robert Król - 14. Bartek Wadoń 6-4, 6-4
15. Wiktoria Bijałd - 16. Kasia Klimczak 7-5, 2-6, 10-8
Grupa 3 (17-24)
17. Marek Dziech - 18. Sławek Łabyś 6-4, 6-4
19. Bartek Zgudziak - 20. Sławomir Majewski 6-0, 6-0 v.o
21. Piotr.Gawlas - 22. Jacek Zontek 6-2, 6-4
23. Jerzy Ryś - 24. Marek Seredyński 4-6, 0-6
Grupa 4 (25-32)
25. Wojciech Borowiec - 26. Krzysztof Kubień 1-6, 6-2, 7-5
27. Agnieszka Gołyszny - 28. Piotr Hałas 6-2, 3-6, 10-7
29. Krzysztof Miczek - 30. Michał Borowiec 6-7, 4-6
31. Jacek Płonka - 32. Rafał Ratajczak 6-1, 4-6, 4-10
Grupa 5 (33-40)
33. Przemek Szkucik - 34. Przemek Olejczyk 6-3, 6-2
33. Przemek Szkucik - 36. Roman Burgiel 6-4, 6-7, 10-4
34. Przemek Olejczyk - 36. Roman Burgiel 4-6, 2-6
35. Krzysztof Kołaczek
37. Roman Pawlas - 38. Jarek Zahajkiewicz 7-5, 6-7(2), 10-6
39. Irek Skrzypek - 40. Krzysztof Franek 4-6, 4-6
Grupa 6 (41-48)
41. Tomek Hałas - 42. Jarek Piróg 6-0, 6-1
43. Jacek Salomon - 44. Konrad Jóźwik 1-6, 2-6
45. Marek Papierniak - 46. Zbigniew Banaś 0-6, 0-6 v.o
47. Tomasz Feruga - 48. Sławomir Zeman 5-7, 6-4, 3-6
Grupa 7 (49-56)
50. Mateusz Nowak - 52. Michał Malina 6-0, 6-3
50. Mateusz Nowak - 51. Bogdan Szymala 1-6, 3-6
51. Bogdan Szymala - 52. Michał Malina 0-6, 0-6 ret. B.Sz
49. Marek Suczyk
53. Mirosław Sadowski - 54. Mariusz Nowak 6-4, 6-1
53. Mirosław Sadowski - 56. Robert Kocoł 6-2, 6-7, 11-13
54. Mariusz Nowak - 56. Robert Kocoł 2-6, 3-6
55. Piotr Toczek
Grupa 8 (57-64)
57. Tomasz Paszek - 58. Stanisław Mężyk 3-6, 3-6
57. Tomasz Paszek - 59. Bogdan Morawski 0-6, 3-6
58. Stanisław Mężyk - 59. Bogdan Morawski 6-3, 6-2
60. Artur Puczkowski
61. Jarek Herma - 62. Grzegorz Słota 4-6, 6-7
63. Wojtek Solecki - 64. Stanisław Wranik 6-2, 7-5
Grupa 9 (65-72)
65. Krzysztof Czak - 68. Marzena Dubas 6-0, 6-0
65. Krzysztof Czak - 66. Michał Łapuć 6-7, 6-4, 6-10
66. Michał Łapuć - 68. Marzena Dubas 6-0, 6-0
67. Tadeusz Koza
69. Agnieszka Pękala - 71. Ania Łuba 6-2, 0-6, 10-5
69. Agnieszka Pękala - 70. Tara Sobańska 0-6, 2-6
70. Tara Sobańska - 71. Ania Łuba 6-2, 6-3
72. Izabela Czubińska
Grupa 10 (73-83)
73. Wanda Pękala - 76. Maciek Szandecki 6-3, 6-2
73. Wanda Pękala - 75. Szymon Raczyński 3-6, 2-6
75. Szymon Raczyński - 76. Maciek Szandecki 6-4, 6-4
77. Roksana Wołyniec