Aktualności

Na wesoło - dowcipy żarty i śmieszne teksty

 • 2014-04-07

  Po dwugodzinnym "debelku" czterech panów..

  Po dwugodzinnym "debelku" czterech panów +50 rozmawia...

  więcej >>

 • 2013-09-15

  Przychodzi spóźniony i zasapany kibic...

  Toczy się finał turnieju tenisowego. Przychodzi spóźniony i zasapany kibic i pyta z zainteresowaniem. - Co to za mecz? - Finał - odpowiada cichym głosem najbliższy sąsiad - Acha, acha - kiwa fachowo głową - A o które miejsce? A teraz wyobraźcie sobie te wszystkie twarze, które w momencie odwróciły się w jego stronę.

  więcej >>

 • 2013-09-14

  Tenis, to gra ludzi chytrych, przebiegłych i podstępnych...

  Tenis, to gra ludzi chytrych, przebiegłych i podstępnych, którzy nieustannie czyhają, by nas wymanewrować i doprowadzić na skraj rozpaczy. Po wszystkim podają nam rękę i z uśmiechem, przekonują, że pomimo przegranej rozegrałem dobry mecz. Najgorsze, że w to wszystko wierzę i nie mogę się doczekać rewanżu.

  więcej >>

 • 2013-08-15

  Przed meczem, jeden gracz, do drugiego...

  Przed meczem, jeden gracz, do drugiego. - Masz piłki?!, bo jak nie, to ja mogę dać swoje. Są dobre. Gram nimi cztery miesiące, i są jeszcze ok.

  więcej >>

 • 2013-08-09

  Doświadczony tenisista do adepta...

  Doświadczony tenisista do adepta - Słuchaj młody, to jest prosta gra. Jak masz łatwą piłkę to skończ, a jak trudną , to zagraj tak, żeby ten z drugiej strony nie odbił. I najważniejsze, bo to proste młody. Zawsze musisz wygrać ostatni punkt.

  więcej >>

 • 2013-08-09

  Rozmawia na korcie dwóch tenisistów...

  Rozmawia na korcie dwóch tenisistów. - Słuchaj, tenis to taka bardzo niezdrowa i urazowa gra. Wyobraź sobie, że gram w tenisa 30 lat i nigdy nie wygrałem ze zdrowym.

  więcej >>